PALGA- JA PERSONALISPETSIALIST

Sinu vastutuse alla kuulub Ramirendi Eesti üksuse ja moodulmajade tehase palgaarvestuse teostamine. Sinu rolliks on olla koostööpartneriks moodulmajade tehase juhtidele igapäevastes töösuhetega ja personaliga seotud küsimuses. Ootame Sinu panust koolituste ja ürituste korraldamisel, töötajate värbamisel ja sisseelamise korraldamisel ning tööajaarvestuse ja töösuhete haldusega seotud ülesannetes. Saad kaasa lüüa nii Baltikumi kui grupiülestes personaliprojektides.

Oled suurepärane kandidaat kui Sul on varasem kogemus personalivaldkonnas ja majandusalane või personalitöö alane haridus (võib olla omandamisel). Oled kokku puutunud palgaarvestusega ning tunned töösuhetega ja palgaarvestusega seotud seadusandlust. Sa oled usaldusväärne, initsiatiivikas ja suurepärane suhtleja, võimeline kiirelt tegutsema ja lahendusi leidma, oled oma töös eesmärgipärane ja täpne.  Valdad heal tasemel inglise keelt. Oled valmis oma tööaega jagama kahe kontori vahel, üks kontor asub moodulmajade tehases Jüri Tehnopargis Kütte tee 3, Lehmja ja teine Tallinnas Laki tn 11d.

Meie juures ootab Sind

  • stabiilne ja vastutusrikas töö kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • igakülgne tugi töösse sisseelamisel
  • hea töö eest vääriline töötasu koos motiveeriva boonusprogrammiga
  • kaasaegsed töötingimused ja -vahendid
  • erialased koolitused ja arenguvõimalused
  • sporditoetus ja muud toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
  • mõnus meeskond ja meeleolukad ühisüritused

CV palume saata aadressile cv@ramirent.ee hiljemalt 04.08.2021.a. Lisainfot tööpakkumise kohta annab Baltikumi personalijuht Kristi Velbaum telefonil +372 56 644 920.

AP RAAMATUPIDAJA<< >>FINANTSKONTROLLER

Leave a Reply

Your email address will not be published.